aa.jpg
firma_ucretsiz_ekle.jpg

SİSKİM


Altın Üye
Firma Adı
: SİSKİM
Yetkili Adı
: Siskim
Adres
: Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:14
Şehir/İlçe
: Adana / Kozan
Telefon
: (322) 529-2211
Cep Tel
:
Faks
: (322) 515-5815
Sektörler
: İnşaat Firmaları
Email
: siskim@siskim.com
Web
: www.siskim.com
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma toplamda 3050 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

 

Fabrikamız Adana ili Kozan ilçesi Organize Sanayi Bölgesinde, Uzunlar Kimya Madencilik İnşaat Reklamcılık Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde, 10 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. 
      Haziran 2010 yılında faaliyete başlayan fabrikamız SİSKİM Yapı Kimyasalları markası altında, fayans, seramik ve granit yapıştırıcısı, derz dolgu (fuga), tamir harcı, ısı yalıtım levha yapıştırıcısı [strafor yapıştırıcı], elyaflı ısı yalıtım levha sıvası [strafor sıvası], straforlu briket yapıştırıcısı, gaz beton ve bims yapıştırıcısı, hazır kaba sıva, hazır ince sıva, hazır makina sıvası, cam mozaik yapıştırıcısı ve derz dolgusu, zemin tesviye şapı, kendiliğinden yayılan tesviye şapı [ self-leveling ], genel amaçlı astar, bürüt beton astarı, beton yüzey sertleştirici ve su izolasyon malzemelerinin üretimine başlamıştır. 
 
      Tesisimiz yıllık 40.000 ton üretim yapabilme kapasitesine sahiptir. Üretmiş olduğumuz ürünlerin laboratuar sonuçları ve ürünlerimizi kullanan ustalarımızdan memnuniyet verici sonuçlar alınmıştır. 
 
      SİSKİM yapı kimyasalları olarak kaliteli üretim ile Suriye ve Irak gibi Ortadoğu ülkelerine ihracat için bağlantı sağlanmıştır.
Firmanın Haritada Ki Yeri
Firma Videosu
Facebook Yorumları